Selam bn lWarL0cKl

lWarL0cKl

Üye
31 Ağu 2009
156
0
merhaba THT ahalisi bn daha yeni basladım bu hack işlerine nerdeyse hiç bişi bilmiyorum ve bana yardım edecek arkadaşlar arıyorum. İlk once nasıl başlamalıyım once msn falan mı hacklesem bilmiorum. bide siteleride hacklamak istiyorum. onu nasıl yaparım bi yardım etseniz cok iyi olur...:confused::confused:

lWarL0cKl

Üye
31 Ağu 2009
156
0
illegalhacking kardes bana taktik verebilirmisin ilk ne hackleymeyle basliyim ne gibi programlar kullanayım bi yardim etsen super olur yaw

lWarL0cKl

Üye
31 Ağu 2009
156
0
beyler bişi daha soracagım bn keloggerları indiriom ama calısmıo bnm isletim sistemim vista ondan olabilir mi bide vistada calıscak bı keylogger tavsiye edip linkini verirmisiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.