Selâm-ın Aleykûm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black Hex

Üye
30 Eyl 2013
60
0
» İzmir «
Selâm-ın Aleykûm ;

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba, Adım Burak 16 Yaşındayım Lise'ye Gidiyorum.
Aslında THT'yi Bir İki Haftadır Takip Ediyordum Üyelik Alımları Kapalıydı Yeni Açılmış Herhalde, Bu Güne Kısmetmiş Kayıt Olmak :) Daha Önce Bir Hack Platformuna Katılmamışdım THT İlk Oldu :) Zaten Yeni Değilim Hack Konusunda, Sql Falan Tüm Açıklardan Site Hackliyorum. Diğer Yeni Kayıt Olanlar Gibi Facebook Hacklemek İçin Gelmedim :) Daha Çok Grafik ve Programlama Öğrenmek İçin Katıldım Buraya. Forum Kuralları, Yeni Başlayanların Okuması Gereken Konuları, Bölüm Kurallarını ve Misyonumuzu Okudum. İnşallah Kendime, Sizlere Ve Foruma Bir Şeyler Katabilirim :)

Neyse Herhalde Çok Uzattım, Herkese İyi Forumlar :D

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
yeni gelenlere göre tecrübelisin her konuda döküman mevcut takıldğın konularda yardım merkezine konu açabilirsin :)
Kalıcı olman dileklerimle iyi forumlar :)

Black Hex

Üye
30 Eyl 2013
60
0
» İzmir «
yeni gelenlere göre tecrübelisin her konuda döküman mevcut takıldğın konularda yardım merkezine konu açabilirsin :)
Kalıcı olman dileklerimle iyi forumlar :)

Evet Biraz Tecrübem Var. İnşallah THT İle Bir Şeyler Daha Kaparım :D Şu An İçin Bir Sorum veya Sorunum Yok Olursa Konu Açarım :) Zaten Hemen Web&Server Güvenliği Kategorisinde Ki Bir Kaç Dökümana Gözüm Takıldı :D

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
başarılar dilerim :) bildiğim hertürlü konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım :)

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,401
147
Hoş geldin kalıc olman dileğiyle ve forum kurallarını ve misyonu oku.

ZeRooCooL

Kıdemli Üye
31 Ocak 2012
2,629
1
THT topraklarındasınız , Hoşgeldiniz. Seviyeli dostluklar dilerim. Keyifli forumlar.

Black Hex

Üye
30 Eyl 2013
60
0
» İzmir «
Yorumlarınız ve İlginiz İçin Hepinizd Ayrıca Teşekkür Ederim :)

THT topraklarındasınız , Hoşgeldiniz. Seviyeli dostluklar dilerim. Keyifli forumlar.

Komutanım Sizlere De Bilhassa Ayrıca Teşekkürlerimi Sunuyorum :)

Hoşgeldiniz zaten başka hack platform lara iyiki gitmediniz .burdaki ortam orda yok ;)

Evet Bende Hemen Fark Ettim Zaten :)

Aleyküm selam, Hoşgeldiniz.

Keyifli THT'ler dileriz! ;)

Sağ Ol Kardeşim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.