Selam Millet ! ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Tem 2015
201
0
Sonsuzluktan
Merhaba ... Adımdan da anlaşıldığı gibi insanlar beni fazla önemsemez. Kimse benimle konuşmaz. Ama sanal alem denilen şey ilk defa kendimi mutlu hissettirdi . Burada çok yakın olduğum kişiler oldu. Daha sonra kendi kendime bu işi geliştirebilirim dedim ve Hacker olma yoluna göz koydum . 2 Hafta önceden kaydolmaya çalıştım ama üyelik kabul edişi o anlar için durmuş . Bende yanlış hatırlamıyorsam dün kayıt işlemlerimi yaptım . Umarım sizinle iyi vakit geçirirm. Şu an için bu kadar hakkımda bilgi yeter. İyi çalışmalar.........:RpS_thumbsup:

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Merhaba ... Adımdan da anlaşıldığı gibi insanlar beni fazla önemsemez. Kimse benimle konuşmaz. Ama sanal alem denilen şey ilk defa kendimi mutlu hissettirdi . Burada çok yakın olduğum kişiler oldu. Daha sonra kendi kendime bu işi geliştirebilirim dedim ve Hacker olma yoluna göz koydum . 2 Hafta önceden kaydolmaya çalıştım ama üyelik kabul edişi o anlar için durmuş . Bende yanlış hatırlamıyorsam dün kayıt işlemlerimi yaptım . Umarım sizinle iyi vakit geçirirm. Şu an için bu kadar hakkımda bilgi yeter. İyi çalışmalar.........:RpS_thumbsup:

Neden kendini kimse olarak görüyorsun ki? :(

3 Tem 2015
201
0
Sonsuzluktan
Yaşadığım şeylerden sonra sosyal dünya ile pek fazla bağlantım yok. Buralar daha iyi . Hiç yüz yüze konuştuğum arkadaşım olmadı . Hatta Bana ''Hiç Kimse'' Lakabını hoşlandığım kız takmıştı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.