Selam Millet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAFKAF74

Yeni üye
7 Eyl 2009
15
0
ALMANYA
Selam Millet Ben KAFKAF, yasim 21 ve sizin icin BAYT`RAGIM ICIN HER TÜR FEDAKAHRLIYA VARIM ABILER ! sizin icin canim veda ve bende kaltildim siteye her gün icinde olacam ve HACK OLAYINI IYI BILMIYORUM ONUDA ÖRETIRSINIZ ARTIK insallah Almanyada oturuyorum ben aslinda sadece Site nasil hacken edebilirm aynen bu abi yapdigi gibi ceylaozcan.com/mid.htm <---- bu abi gibi ben bunu öyrenem bana iyi gider abiler Sagolun

Size Iyi Sanslar Yardim lazimsa hep Yaninizdayim abiler!

Son düzenleme:

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Konunuda Degiştir Butonuna Basarak Msn Adresini Sil..
Sade Bi Hos GELdim yap Tamamdir...
IYi Forumlar...;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.