Selam THT Sohbet Odası

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Off topic sohbet alanı değildir.
Yanlış bilgilendirme yapmayınız.
Off topic forumda konu açacağınız zaman ilgili bölüm yoksa o zaman konu açacağınız kategoridir.
Sohbet gibi bir bölümümüz yok.
Ziyaretçi mesajları ve özel mesaj sistemini kullanabilirsiniz.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
''Hertürlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan.''
yazıyor

http://www.turkhackteam.org/off-topic/1338134-off-topic-bolum-kurallari.html

Bölüm kuralları budur.Daha okumadan gelip dakikasında yazıyorsun.

MADDE 1 -Bu bölüm "Hertürlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan." olarak geçmekte.Ama bu demek değildir ki yardım konularınızı,eğlence konularınızı yada diğer konularınızı bu bölüme gelişi güzel açabilirsiniz.Forumda konu açacağınız zaman ilgili bölüm yoksa o zaman buraya açabilirsiniz.Forumda aklınıza gelecek her konuyu açabileceğiniz bir çok bölümümüz var,bölümleri incelemeden bu kategoriye konu açmayınız.

MADDE 4 Günaydın, iyi akşamlar, iyi geceler, napıyonuz, ben geldim, sen gittin naptın ne ettin şeklindeki belli bi amaç içermeyen konular açmak yasaktır. Geyik yapıcaksanız "Eğlence-Geyik" bölümünde bir konu üzerinden kurallara uygun şekilde yapabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.