selam

ıslaktavşan

Yeni üye
24 Ara 2006
23
1
bu siteye katılmak la çok memnun oldugumu bilmenizi isterim inşallah bilgi ve görüşlerimizi paylaşır ve daha iyi ilişkiler kurabiliriz
bende bilgi eklemek istiyorum nasıl yapacagım konusunda yardımcı olursanız sevinirim
Sevgi ve Saygılarımla..
 

ByTmR

Üye
25 Eyl 2006
249
3
Bursa
Aramıza hoşgeldin öncelikle Forum Kuralları nı okumayı unutma.
Sonra eklemek istedigin bilginin konus ne ise o bölüme gireceksin yeni konu yapacaksin o şekilde ya da bir konuyu beğendiysen görüş ve öneri yazamak istiyorsan o konun el alt bölümün de Mesaj yazman için bölüm var oraya yazarsın oke.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.