selam

ıslaktavşan

Yeni üye
24 Ara 2006
23
1
arkadaşlar kusura bakmayın ama yazdıgım mesajın içine fotograf eklemek ve bu fotografın görünmesini saglama istiyorum nasıl yapabilirim
 
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
www.imageshak.us adresinden resmi upload ediyorsun sana bir link veriyor ondan sonra mesaj yazdığın yerde görüntü ekle diye bir düğme var ona basıp linki oraya yapıştırıyorsun bu kadar.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.