selam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nakzos

Yeni üye
12 Kas 2019
16
6
selam nasılsıniz ? ben nakzos. günlüğümü okurken sayfanın altında bir kullanıcı adı ve şifre buldum tam 1 hafta üye olduğum bütün forumlara deneme yaptım sonunda buranın hesabı olduğunu keşfettim.

şimdi eski anılarımı hatırladımda ah ah ne günlerdi; herşey çok değişmiş.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,407
3,026
Ağ Kablolarında Geziyor
hoşgulduk.eskiden istihbarat timi ve atatürkü severler kulubu vardı nereye gitti bunlar
İstihbarat tim bazı sebeplerden ötürü kapatıldı tekrar açılır mı bir fikrim yok , ve kulüpler hakkında şunu söyliyeyim forumda istikrarını aktifliğini ve devamlığını sürdüren neredeyse kulüp yok, o da kapanmıştır. Ve zaten 2019'dan bu yana bir çok farklı Atatürk hakkında kulüpler açılıyordu

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,555
1,151
Anıtkabir
selam nasılsıniz ? ben nakzos. günlüğümü okurken sayfanın altında bir kullanıcı adı ve şifre buldum tam 1 hafta üye olduğum bütün forumlara deneme yaptım sonunda buranın hesabı olduğunu keşfettim.

şimdi eski anılarımı hatırladımda ah ah ne günlerdi; herşey çok değişmiş.
Hoşgeldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.