Selamın aleyküm arkadaşlar youtube kanal hk.

lacinmrtcn

Uzman üye
30 Ocak 2015
1,171
0
root@kali:~#
Selamın aleyküm tht ailesi öncelikle bir youtube kanalı ve bir blog açmayı düşünüyorum

youtube da hangi kanallara daha çok izleniyor

ne tür konular insanları çeker nasıl bir başlık olsunki insanlarbaşlığı görünce kanala baksınlar

hepinizin yorum yapmasını istiyorum
herkes iyi-kötü fikrini söylesin

şimdiden teşekkürler

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
Suan en cok ilgi cekenler kendine ozgu fikri olanlar kardesim youtuber olanlar kendi videolarini çekerler hep yada anlatimin guzelse anlatimiyla dikkat ceker ruhiçenet gibi falan oyunvideolari ceken cok mesela ama onlarinda artik kitlesi belli basli youtuber lere yonelmis ama dedigi gbi hack dersleri ceke bilirsin ama youtube bunlari belli zaman sonra kaldiriyor...

12 Mar 2016
249
0
Kırşehir
içeriklerin kaliteli olsun her türlü konu iş görür ama kazanç diyorsan o değişiyor mesela oyun kanalının kazancı eğitim kanallarına göre azdır. bunun sebebi çok fazla oyun kanalı olması ve çok fazla oyun videosu olması.

hacker115481

Katılımcı Üye
8 Mar 2016
564
1
İstanbul
kardeş şöyle diyim.. blog önce açma hani web sitesi fln.. öncelikle youtube kanalını açmadan ne yapacaksın ? ne videosu çekeceksin karar ver.. sonra kanalının adını güzel ve akılda kalıcı bir şey koy ve bi para ayarlarını yap :D sonra istediğin konuları sesli ve anlaşılır dilde anlat.. video başlıklarını güzel ayarla.. kekeleme videolarda.. doğru videolar çek yalan yanlış videolar çekme yani şifre kırma deyip sahte işe yaramayan bişi çekme.. videonu yay.. yavaş yavaş izlenmen artıyorsa ve tutuyorsa kanalın blog kurarsın.. videolarda blogunu verirsin ona da girilme artar... hem para da kazanırsın :)

lacinmrtcn

Uzman üye
30 Ocak 2015
1,171
0
Suan en cok ilgi cekenler kendine ozgu fikri olanlar kardesim youtuber olanlar kendi videolarini çekerler hep yada anlatimin guzelse anlatimiyla dikkat ceker ruhiçenet gibi falan oyunvideolari ceken cok mesela ama onlarinda artik kitlesi belli basli youtuber lere yonelmis ama dedigi gbi hack dersleri ceke bilirsin ama youtube bunlari belli zaman sonra kaldiriyor...

ruhi çenet tarzı düşünüyorum hem izleyiciside çok hemde ilgi alanlarımdan

lacinmrtcn

Uzman üye
30 Ocak 2015
1,171
0
kardeş şöyle diyim.. blog önce açma hani web sitesi fln.. öncelikle youtube kanalını açmadan ne yapacaksın ? ne videosu çekeceksin karar ver.. sonra kanalının adını güzel ve akılda kalıcı bir şey koy ve bi para ayarlarını yap :D sonra istediğin konuları sesli ve anlaşılır dilde anlat.. video başlıklarını güzel ayarla.. kekeleme videolarda.. doğru videolar çek yalan yanlış videolar çekme yani şifre kırma deyip sahte işe yaramayan bişi çekme.. videonu yay.. yavaş yavaş izlenmen artıyorsa ve tutuyorsa kanalın blog kurarsın.. videolarda blogunu verirsin ona da girilme artar... hem para da kazanırsın :)

aynen bende böyle düşünüyorum ama ne konuda ve ismini bulamıyorum
zaten kanaldan gelecek parayla blog açabilirim bedava domain server bir işe yaramaz
forum da olabilir blog yerine

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.