Selamın aleykum dostlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KarGu1

Yeni üye
19 Şub 2021
1
0
Öncelikle Aranızda olmaktan gurur duyuyorum hesabımın onaylandıgını gördüğümden beri mutlulula bu mesajı yazmaya çalışıyorum burdan sizlerle beraber bişeyler başarmaktan bişileri kırmaktan biryerlere TÜRK ' ün gücünü Göstermekten gurur duydugumu yazmak için çalışmaya söz veriyorum.
Abilerim Kardeşlerim Canlarım Hepinize Selam olsun. Tanrı Türk' ü Korusun ve Yüceltsin.

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
eyvallah reis hoş geldin aramıza... form kuralarını okumadıysan okumanı tavsiye ederim

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84
Merhaba Değerli Üye;
Anladığım Kadarıyla Hacking Konusunda Meraklı ve Başarılı Olmak İstiyorsunuz.
Forumumuzda Bulunan Web Server Güvenliği vb. Bölümlerimizi İnceleyerek,Bu Konu Hakkındaki Birbirinden Güzel Yüzlerce Makaleyi Okuyabilirsiniz.
Ayrıca Buradan Öğrendiğiniz Bilgileri Yabancı Sitelerde Uygulayarak,Gövde Gösterisinde Bunu Paylaşabilirsiniz.
Son Olarak Forum Kurallarını Okumayı Unutmayınız.
Aramıza Hoş Geldiniz
İyi Forumlar

OBT is HeRYerDe

Anka Team
11 Ara 2020
2,607
1,510
Merhaba,

Sizleri Aramızda Görmekten Kıvanç Duyduk, İyi Forumlar Dilerim.

♾ OBT is HerYerDe

Saygılarımla...

Son düzenleme:

atalayagiz

Üye
8 Ara 2019
137
10
Öncelikle aramıza hoşgeldin.Her yeni üye gibi öncelikle forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.Sonrasında istediğin gibi takılabilirsin :D.Hadi sana kolay gelsin.Bol eğlenceler :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.