selamın aleyküm kardeşlerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163
merhabalar ben IT Uzmanıyım IT UZMANI nedemek diyen olursa bilmeyenler için söylüyorum bilişim uzmanı demektir.

elhamdülillah her konuda yardımcı olurum alanım donanım , linux , microsoft uzmanlık derecem linuxta yapamayacağım hiç birşeyim
yoktur. btk akademide almış eğitimler olsun sızma eğitimleri olsun çok şükür bu zamana öğrendim elhamdülillah tht
topraklarına bastım . kısacası underground thtye saygılarımı sunuyorum

NOT : türk hack team candır gerisi heyecandır . benim misyonum şudur.

MEVZU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR....
Aleykümselam
Keşke senin gibi insanlar forumda dolsa

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
900
22
biliyorum kardeşim üniversite terkim okumadım ma inan giremeyecem site sistem adroid mac yoktur hiçbir sistem güvenli değildir unutma

obt benim kardeşim dir ben de obt kadar uzmanım
haklısın sanal da kimeseyi hafife almamak lazım ama benim bildiğim İT uzmanı tht sayfalarında gezmez daha doğrusu şirketlerle anlaşma yapar orda staj olarak başlar da ilk defa biri tht de uzmanım dıyor olabilir de işte para olmasa anlamı kalmaz o yüzden dedim hani yanlış anlama düşüncem bu :)

IT_ expert

Yeni üye
23 Eki 2022
33
14
türkiye
haklısın sanal da kimeseyi hafife almamak lazım ama benim bildiğim İT uzmanı tht sayfalarında gezmez daha doğrusu şirketlerle anlaşma yapar orda staj olarak başlar da ilk defa biri tht de uzmanım dıyor olabilir de işte para olmasa anlamı kalmaz o yüzden dedim hani yanlış anlama düşüncem bu :)
Kardeşim ben zaten çalışıyorum onda şüphe yok Türk hack teame destek için geldim Türk hack teami en iyi yerlere getirmek istiyorum çünkü Türk hack team candır bu arada Türk hack teamin misyon ve vizyon bağlıyım ve Türk hack team için ben neler yapmam bana sistemlere gir desinler anında uçururum sıkıntı yok

IT_ expert

Yeni üye
23 Eki 2022
33
14
türkiye
Kardeşim ben zaten çalışıyorum onda şüphe yok Türk hack teame destek için geldim Türk hack teami en iyi yerlere getirmek istiyorum çünkü Türk hack team candır bu arada Türk hack teamin misyon ve vizyon bağlıyım ve Türk hack team için ben neler yapmam bana sistemlere gir desinler anında uçururum sıkıntı yok birde Türk hack teame kim sıkıntı olursa rüyalarına girerim çünkü Türk hack teami araştırdım Türk hack team kardeşimiz için ben siteyi bırak tüm dünyayı kafa tutarım sıkıntı yok

ankamurat

Katılımcı Üye
24 Eyl 2022
453
185
┌─(root@ankamurat)
merhabalar ben IT Uzmanıyım IT UZMANI nedemek diyen olursa bilmeyenler için söylüyorum bilişim uzmanı demektir.

elhamdülillah her konuda yardımcı olurum alanım donanım , linux , microsoft uzmanlık derecem linuxta yapamayacağım hiç birşeyim
yoktur. btk akademide almış eğitimler olsun sızma eğitimleri olsun çok şükür bu zamana öğrendim elhamdülillah tht

hoşgeldiniz hocam

gndzalp_0203

Yeni üye
22 Eki 2022
13
3

linux işletim sistemini kullanmak ıstıyortum nereden indirebilirim acaba windostan sıkıldım

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,318
359
Hocam hoşgeldiniz kaç dil biliyorsunuz ve web zafiyetleri ve diğer zafiyetleri biliyormusunuz size her zaman soru sorabilirmiyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.