SeLamin ALeyküm Turk Hack Team.net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_teneke

Yeni üye
2 Ağu 2009
10
0
SeLamin ALeyküm Turk Hack Team.net
ismim sefa uzun zaman önce sitenizde bulunmuştum bazi sorunlar yüzünden büyük bir ara vermiştim burdaki arkadaslar sayesinde bir sürü form site sesli chat hackledim bunun yani sira internette arastiripda bulamadigim cogu kodlari siz saygi deger arkadaslarimdan ögrenerek bunlari kendi capimca düzenlemeye koydum burda edindigim bilgiler gercekten sonuc verici idi saldirmazi zor olan güvenlik duvarini aşamadigim bazi siteler ile problemler yaşadim bazi yerlerde hatalar bazi yerlerde inanilmaz performanslar yakaladimda diyebilirim eyep bir zaman önce 3 bilgisayar cökerttim buda tabiki aptalligimdan kaynaklanan bir şey yaptigim hata yüzünden yanliş olan bir kac kişinin bilgisayarina girmekti :D
ve şunu anladimki
yeni başlayan arkadaslara tavsiyem her önünüze gelen insanin bilgisayarina girmek veya hesap bilgilerini calmaya kalkismayin :D :D
büyük sorunlar cikabiliyor neyse fazla uzatmayim unuttuklarimi pekiştirmek ve yeni bilgilerden haberdar olmak ve ayrica siz kardeşlerimle bilgi paylaşimi yapmak icin tekrardan aranizdayim hepinize iyi günler iyi hackler diliyorum....

[/B]
SAYGİLAR...

frtnlmn

Yeni üye
12 Ağu 2012
27
0
adana
edit çanakkaleli: yardım ıcın yardım merkezıne konu acmalısın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.