Selamın aleyküm. Yardım lütfen

Hakantrickers

Yeni üye
30 Ocak 2016
30
0
Selamın aleyküm arkadaşlar ben pc ye format attım bi tuhaflaştı performansı düştü driver ları güncelledim herşey mükemmel gözüküyo ama çok tuhaflaştı yavaşladı bu konuda ne yapmam lazım birde bluestacks a artık giremiyorum bir oyuna tıklıyorum 1 saat girmiyor oda çok yavaşladı inter hızım gayet iyi ama internette problem varmış gibi gösteriyor bağlantı sorunu var bunu nasıl cözerim birde pc kapatıyorum ekran filan kapanıyo ama kasa calışmaya devam ediyo maus ışığı filan yanıyo ama ekran kapanıyo sanki pc kapanmış gibi bunada bi cözüm lütfen pc baya kötüleşti düzeltemezsem peder pc yi satıcakmış sizin bilginize güveniyorum lütfen yardım edin :RpS_thumbup::RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.