Selamın Aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ManiaCooLRey

Yeni üye
19 Mar 2015
21
0
Merhaba kardeşlerim adım köksal normalde ben yeni üye deilim ama kullanıcı adımı eposta adresimi şifreyi unuttuğum için mecburen baştan açmak zorunda kaldım 4 yılı geçgin bir süre önce üye olmuştum sitemize neyse .. tanışmak için konu açayım dedim :) yenilikler neler ne nerde kim ne bilgi verirseniz sevinirim iyi forumlar teşekkür ederim şimdiden ..

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N
Aleyküm Selam, tekrardan hoşgeldin. Forum kurallarını söylicektim bende yukardaki arkadaşlar sana bildirmiş, detaylı bir şekilde okursan seviniriz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.