Selamın aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

letanus

Yeni üye
9 Ağu 2011
12
0
sa arkadaslar
ben daha öncede üye olmsuutm amam giris yapmıyordum
Ama son zamanlarda bazı işlerimi kolaylıkla halletmemi saglayan tht
ve bu yüzden artık tht takılacam

Bu arada ben yeni hack dünyasına ayak basıyorum yardımcı olursanız seviniirrim..

Counter-Strike le ilgileniyodum önceden sorun olursa ulasırsınız...

İletişim adresi vermek yasak..Edit solo-Türk

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK
ve a.s kardeşim..aramıza öncelikle hoş geldiniz..bir sorunuz olursa "yardım merkezine" konunuzu açabilsiniz..lütfen önce "forum kurallarını"okuyunuz...iyi forumlar dilerimm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.