SelamınALEYKÜM! 1Dakika'nı ayırıp bakarmısın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4justince

Yeni üye
26 Eki 2013
33
0
Merhaba arkadaşlar.

Ben index atmak istiyorum nasıl index atabilirim?

Webtasarımcısıyım, index hazırladım ama bi site'ye index atmayı bilmiyorum yardım ederseniz teşekkür ederim ..

AviReaL

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
456
0
World
Merhaba arkadaşlar.

Ben index atmak istiyorum nasıl index atabilirim?

Webtasarımcısıyım, index hazırladım ama bi site'ye index atmayı bilmiyorum yardım ederseniz teşekkür ederim ..

Açıklar yardımıyla Admin paneline girerek veya brute force ile deneyerek admin paneline veya dosya upload edebileceğin bir açık bularak kendi indexini siteye atabilirsin.

RTE açığı yeniler için çok kolaydır bu dork'u google 'da aratarak başlayabilirsin :
RTE_popup_file_atch.asp

4justince

Yeni üye
26 Eki 2013
33
0
Açıklar yardımıyla Admin paneline girerek veya brute force ile deneyerek admin paneline veya dosya upload edebileceğin bir açık bularak kendi indexini siteye atabilirsin.

RTE açığı yeniler için çok kolaydır bu dork'u google 'da aratarak başlayabilirsin :
RTE_popup_file_atch.asp

Birazdaha açıklıyıcı olurmusun?

AviReaL

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
456
0
World
Birazdaha açıklıyıcı olurmusun?

Üstte yazdığım şeyi google'da aratıp herhangi bir site uzantısında /my_docu...ments/my_settings gibi bir şey görürsen ona gir Attach ile başlayan bir pencere gelicek karşına.Dosya seç yapıp index dosyanı seçersen indexini oraya atmış olursun.Bunun gibi bir çok açık var.Zamanla diğer açıkları öğrenip başka türlü hack yaparsın.

4justince

Yeni üye
26 Eki 2013
33
0
Üstte yazdığım şeyi google'da aratıp herhangi bir site uzantısında /my_docu...ments/my_settings gibi bir şey görürsen ona gir Attach ile başlayan bir pencere gelicek karşına.Dosya seç yapıp index dosyanı seçersen indexini oraya atmış olursun.Bunun gibi bir çok açık var.Zamanla diğer açıkları öğrenip başka türlü hack yaparsın.

çok sağol :)

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix

RTE_popup_file_atch.asp

kardesım rte acıkları cok eskıdı dork taratıp cms brute forcede gelen sıtelerın sıfrelerı kırıp admın panelıne gırıp ındex basabılırsın

ındex ıse bı kac cesıt yontemle basılır
sıteye shell yedırır shell arayuzunden ındex.php e ındex basılır
workpress sıtelere tema yukleme yoluyla basarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.