Selamlar ben Cryp70n

DUMPPER

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
598
0
Sitemizde bazı kelimeler yasakldır örneğin m-e-t-a kelimesi bakın ****
neyse linki düzeltin

ve bir türk web sitesi down etmişsin

CRYP70N

Yeni üye
20 Ağu 2017
26
0
Bahsı geçen Türk sitesinin ne kadar yalancı düzembaz bir grup olduğunu bilmeyen var mı?

CRYP70N

Yeni üye
20 Ağu 2017
26
0
Çok saçma bir sistem bu kadar düzenbazlığı yalancılığı sahtekarlığı yapan grubu down etmek ban sebebi mi şimdi?

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Tamam sert dille uzatmayın, arkadaş yeni misyonu bilmiyor olabilir, eğer bir forum sahtekar ise kanıtları toplar dava yoluyla şikayetçi olur, hoşgeldin Cryp70n kalıcı olman dileğiyle

bengaripadam

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
629
1
K.Maraş
Beni bilen bilir daha önce bir çok büyük iş yaptım burda sadece mirror aldıklarımı paylaşayım beni biraz olsa da tanıyın
Joygame Downed
http://golgeler .net/view->644781
Eski Nick Name İle (Özenti Değilim Bu Nickin Olduğunu bilmiyordum)
Anonofficial Downed
http://golgeler .net/view->567924

kusura bakmada kardeşim, attığın zone'larda kendine ait herhangi bir isim vs. bir iz göremedim ben? belkide denk geldin site taşınırken veya sunucu bakımı yapılırken zone aldın :) açıkcası attığın zonelardaki siteleri senin hacklediğini düşünmüyorum ben yinede siz bilirsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.