Selamun Aleyküm ben geldim // PK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coderolacakadam

Yeni üye
10 Ağu 2012
32
0
selamun aleyküm ben geldim hemen banlamayın herhangi bi olumsuz hareketim yok çünkü

neyse hadi sık sık görüşürüz beyler artık :)

//PoseidonKairos

coderolacakadam

Yeni üye
10 Ağu 2012
32
0
korkma kardeş, kimseyi sebebsiz yere banlamazlar sen rahat ol...

Katılıyorum haksız yere kimseyi banlamazlar :D ama multi üyelik yasak ben söylemeden benim PoseidonKairos olduğumu anlasalardı banlarlardı ama ben söylediğim için ancak olumsuz bir davranışımda banlarlardı bende gelir gelmez bildirdimki banlanmıyayım yani bu bi sebeb :D anladığını umuyorum

hackera1776

Uzman üye
18 Tem 2012
1,218
0
Cennet
Arkadaşlar formun iisi kötüsü olmaz siz gerçek hayatta birine ii formlar yarın görüşürüz annemi diosunz ii günler dersiniz Ayrıca kardeş Pk ne öle analamdım Bir k koysan pkk olcak

coderolacakadam

Yeni üye
10 Ağu 2012
32
0
PK = Posedion Kairos
Teşekkürler zuras açıklamayı yaptığın için

Hoşgeldiniz Burasi Siradan Forumlar'dan Değil Banlanmakdan Korkmayın ;)

bende burası için sıradan biri değilim zaten siz modsunuz daha iyi bilirsiniz bir üyelik banlanırsa diğer üyelikte banlanır ancak diğer üyeliğinini adını söyleyeceksinki yönetim kim olduğunu bilsin ve banlamasın diyedir bu multiye girmez :)

teşekkürler

Arkadaşlar formun iisi kötüsü olmaz siz gerçek hayatta birine ii formlar yarın görüşürüz annemi diosunz ii günler dersiniz Ayrıca kardeş Pk ne öle analamdım Bir k koysan pkk olcak

PK yı arkadaş açıklamış bir k daha koymam merak etme neden öyle bir anlam çıkarttığınıda anlamadım zaten

diğer arkadaşlarada teşekkürler hoş bulduk

hackera1776

Uzman üye
18 Tem 2012
1,218
0
Cennet
Arkadaşlar formun iisi kötüsü olmaz siz gerçek hayatta birine ii formlar yarın görüşürüz annemi diosunz ii günler dersiniz

Hea7

Ar-Ge Ekibi
20 Şub 2012
1,047
382
İstanbul
Eger Bir Hatan Olmussa Zaten Ban Yemişssindir

Bir Hata Yapmadıgın Sürece Ban Yemezssin ;)

Hoşgeldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.