Selamun Aleyküm Beyler Başvursammı ?

MiniHackerMH

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
724
0
Selamun Aleyküm Beyler Zaten Beni Çoğunuz Konularmla Tanıdı Ve Sevdi
Foruma Yaptığım 100 e Yakın Çalışma Var Fikir Buldukçada Yapmaya Devam Ediyorum
Bir Arkadaşımızın Önerisi Grafiker Başvursu Yap TürkHackTeam'da Dedi Siz Nasıl Bakıyorsunuz Bu İşe Başvurmalımıyım
Yanıtlarsanız Sevinirim

Hayırlı Forumlar

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Kendinize inanıp güveniyorsanız başvurun. Ekib arkadaşlarım sizi değerlendirmeye alacaktır. Uygun görülür iseniz. renginiz değişecektir zaten.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Böyle Bir Konu Açmanıza Gerek Yoktu Grafiklerinizin Başarılı Olduğunu ve Grafik Timi Gerçekten İstediğinize İnanıyorsanız Alımlar Açık Olduğunda Grafik Tim Liderimize Başvurabilirsiniz Kimsenin Etkisinde Kalmayın Bu Sizin Kişisel Bir Kararınızdır İyi Forumlar

MS Design

Yeni üye
26 Haz 2016
14
0
Daha erken sen benim konularima bak daha olamadim yani bence erken yinede hayirlisi olsun. : )

MiniHackerMH

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
724
0
Böyle Bir Konu Açmanıza Gerek Yoktu Grafiklerinizin Başarılı Olduğunu ve Grafik Timi Gerçekten İstediğinize İnanıyorsanız Alımlar Açık Olduğunda Grafik Tim Liderimize Başvurabilirsiniz Kimsenin Etkisinde Kalmayın Bu Sizin Kişisel Bir Kararınızdır İyi Forumlar

Forum Arkadaşlarım İle İstişâre Yapayım Dedim Yanlışım Varsa Affola

MiniHackerMH

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
724
0
Alimlar acikken basvurdum daha yeniydim o zamanlar o zamanlar almadi herhalde.
Forum hesabimi baskasina vermedim o sebeple suresiz banlandim merak etme hak yolunu bulur... : )

Hayırlısı Olsn Bakalım Alınırsak Alınırız Alınmassak Biraz Daha Çalışırız :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.