Selamün aleyküm bi bakarmisiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PatronN67

Yeni üye
16 Mar 2018
18
0
Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaklaşık çok uzun süredir alımların açılmasını bekledim ve beklediğim an oldu ve kayıt oldum

Benim buraya katılma nedenim nedir bende tam olarak bilmiyorum burada hacker mi olucam yoksa başka bir şeymi bilmiyorum bide bu hack işini tam bilmiyorum bunla başlamak için en küçük ne ile başlanabilir şimdiden teşekkürler

canuhelpme1827

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
706
0
Dominus
Hack dışında , Programlama ve bilgisayar alanında birçok konuya yönelebilirsin , ama Hack başlığı altında olan bir forum olduğundan mütevellit Hack daha kapsamlı ele alınmıştır :)

TheSamu

Üye
17 Mar 2018
123
0
T Ü R K
Merhaba dostum sana birkaç tavsiye vereceğim kardeş abi arkadaş dost ne anlarsan o anlamda bikaç şey söyleyeceğim TürkHackTeam'a katıldın forum kuralları falan zaten okursun daha sonra gidipte sakın bak sakın ha ben hacker olcam diyip burute force kullanma bu program üst düzey eziklik göstercesidir TheRamsey çok kullanır. Sql den başla bizim genç defacerlere ihtiyacımız var veya grafiker ne istersen onu ol defacer olacaksan buruteden başlama.

Padolkaf

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
530
0
26
TR
Merhaba, bende yeni katıldım. Ben burada sadece hack işi için değil bilgisayar ve programlama öğrenmeye geldim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.