Selamun Aleykum Kardeşlerim

apokontek

Üye
3 Eki 2006
65
0
33
Social Engineer...(!)
Merhaba kardeslerrım

Ben Abdullah Köntek,19 yasındayım.nıck olarak her zaman "apokontek" adını kullanırım...
Turk Hack Team aılesıne 2006 yılında katıldım ve bırcok uyeden cok eskıyım.
2006 yılından ıtıbaren sıteye pek gırmedım acıkcası ama artık Turk Hack Team aılesınde onemlı bır rol oynamak ıstıyorum ve faydalı ısler yapmak ıstıyorum mısyon geregı.

Artık sıtemızdekı tum kardeslerım ıle bırlıkte cok ıyı vakıtler gecırecegım...
Bırcogunuz benden sonra geldıgı ıcın hepınıze Hosgeldınız dıyorum kardeslerım :)

Umarım hep bırlıkte cok ıyı ve faydalı ıslere ımza atacagız...

Her zaman bırlıkte olmak ve faydalı bıreyler olmak dılegıyle...Selametle...

apokontek

Üye
3 Eki 2006
65
0
33
Social Engineer...(!)
Ve unutmadan sunlarıda eklemek ısterım,su saat ıtıbarı ıle artık sızlerle bırlıkte heran bırlıkte olacagım ve elımden geldıgı kadar faydalı bılgılerımı sız,kardeslerım ıle paylasacagım ve yardımcı olmaya calıscagım... Hepınıze hayırlı geceler...

xawia98

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
629
0
25
Geliyosun GRAF!K€R...
Selam Kardeş...! İyi Forumlar Sana. O Zaman Belki Forum Kurallarında Yoktu Ama.Flood Yapmışsın

Forum Kurallarına Bence Yeniden Bi Bak ! Sadece Bilgilendirmek İçin Söyledim :D

İyi Forumlar İnşallah Kalıcı Olursun ;)

apokontek

Üye
3 Eki 2006
65
0
33
Social Engineer...(!)
ordakı amac Flood yapmak degıldı yanlıs anlasılma olmasın,zaten kımsenın yanlıs alyacagını sanmam,bı sen cıktın ıste ole aradan :p neyse kardesım saolasın,umarım hepımız kalıcı oluruz ;)

Jonge

Yeni üye
10 Eki 2010
36
0
Hoşbulduk!!
ve sizde tekrar hoşgeldiniz safalar getirdiniz!!
sizlerden yardım göreceğimizden şüphemiz yok..Ve anladığım kadarı ile teşekkürden çok ahde vefa arıyorsunuz, vefakar olduğumuzu zamanla inşallah anlarsınız ...Kolay gelsin diyor başarılar diliyorum..
Hayırlı geceler, Allaha emanet olun!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.