Selamün Aleyküm THT Ailesi

hackeryolunda45

Yeni üye
9 Nis 2016
8
0
Uzun uğraşlar sonrasında ailenize katılmak benim için bir şereftir.
Allahın izniyle kendimi geliştirerek sizler gibi olmayı nasip eder.

Dipnot:Sizce nereden başlamalıyım?​

hackeryolunda45

Yeni üye
9 Nis 2016
8
0
Aleyküm Selam Dostum Ailemize Hoşgeldin :)

Hoşgeldiniz öncelik olarak forum kurallamızı ve misyonumuzu okumalısınız İyi Forumlar .

Hoş Buldum.

hoşgeldin
önce SQL açıklarından başla daha sonra zaten kendin kendine bir rota çizersin

Hoş Buldum. Önceden de takip ediyordum zaten çoğu SQL açıklarla ilgili eğitim içeriklerini okudum, izledim.

Lord of Pc

Üye
8 Ocak 2017
163
0
Mexico
Aleykum selam hoşgeldin.Öncelikle forumumuzun kurallarını ve misyonunu okumanızı tavsiye ederim.İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.