Selamun Aleykum THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ossomaster

Yeni üye
9 May 2007
2
0
Selamun Aleykum THT. Uzun zamandır bu hack v.s olaylarından uzak kalmak istedim. Senelerdir internete giriyorum fakat bir kere bile hack v.s uğraşmadım ilgilenmedim. Evet herkesin amacı kötü olmayabilir ama gücü kullanan insana bağlıdır herşey. Bunu kötü kullanabileceğim ve zararsız insanlara zarar verebileceğim düşüncesiyle hep bu konuların dışında kalmayı tercih ettim. Kimsenin hakkını yememek en güzeli.

Fakat; Son zamanlarda artan hack olayları bir çok arkadaşımın canının yanması, ve buna benzer hoş olmayan şeylerin yaşanması nedeni ile hiç olmazsa bir hack olayının gidiş yolunu öğrenmemde sakınca yoktur diye düşündüm. Herkes Çok iyi biliyorki Bilinen yöntemin savunması daha kolaydır.

Konunun aslı şu : Belki çoğunuza basit gelecek ama biz arkadaşlar olarak (30 yaş üstü :) ) Online bir oyun sevdasına tutulduk. Silkroad Online Hayal dünyası içinde gerçekler. İlk başlarda stress atmak zevk almak için oynuyorduk. Fakat Lvl'lerimiz Yükseldikçe ( seviyelerimiz) Oyunun içindeki çıkarcı hırsız insanların var olduğunu görmeye başladık. Ve Seviyeler maximum oluncada oyun içindeki itemlerin ( elbise, silah ) hakkı olmayan bazı noob'lar tarafından nasıl çalındığını izledik defalarca. En son olaylarda artık işin tadı iyice kaçtı ve Charların ( yapılandırılan oyun ) komple hacklendiğini gördük. Bir çok kişnini charı hacklendi gözümüzün önünde. Bir çoğu nooblukla yani msn den keyloger v.s gönderilerek bir takımıda bilgisayara ghizlice sızıp pw'yi alarak gizli soruyu öğrenerek oldu. Bununla beraber çalınan msn adresleri kredi kartları.. Amacım; hiç olmazsa bu olaylar nasıl oluyor nasıl bitiyor bir nebzede olsa öğrenmek..

Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama içimi döktüm ..

Bütün THT forumseverlere Can yakmaksızın art niyet taşımaksızın iyi forumlar diliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.