Selamun aleyküm thy ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jann

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
258
1
ankara
Hemen sol tarafınızda evet 2012 tarihli bir üye olduğumu görebilirsiniz.

Yaklaşık 3 senedir bilgisayara ve bilgisayar ile alakalı konulara ilgimi kaybettiğimden dolayı bu forumda aktif rol oynamadım. Bugün yeniden geldiğimde eski açmış olduğum konulara baktım. Yani bunları ben mi yazmışım dedim. Tam bir ergen ürünü. Kendime haksızlık etmeyeyim. İçlerinde yararlı bilgiler yazmışız.

Çok mal haramsız çok laf yalansız olmaz demişler. Lafı da fazla dolandırmadan aklımda olan internet girişimciliğinden ötürü kodlama ve web tasarımı üzerine kendimi bütçe dostu yoldan geliştirmek istiyorum. Buranın bana bu tür kaynakları verebileceği umuduyla adımımı attım. Umarım hedefime ulaşırım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar serial crack paylaşımları eyvallah istiflenelim de emeğe saygı. Korsancılığa ara verdiğiniz olsun. Satın alma gücü olanlar satın alsınlar mümkünse. Pahalı ise indirimleri takip etsinler. Saygılar.

kenankel

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
763
0
As hoşgeldin

Kemerlerinizi takın uçuşa geçiyoruz .Turkishairlines

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Aleyküm Selam,

Hoşgeldin :)

bende de öyle oldu 1 senede neler yazmışım lan ben dedim :D

:)("bu arada thy değil THT"):)

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Kardeş burası Türk Hava Yolları Sitesi Değil THT sen çok yanlış geldin :D Gırgır bir yana hoşgeldin kardeşim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.