Selamun Aleykum.

T0RK

Yeni üye
12 Eki 2015
24
0
Root
Merhaba Arkadaşlar Aranıza Yeni Katılmış Bulunmaktayım. İnşallah Güzel Vakitler Geçiricez .
Bu İşlerde Yeni Değilim Ama THT ' de Yeniyim Bir Sorunuz Olursa Sorabilirsiniz Her Türlü Şeyi.

Son düzenleme:

Korkmaz01

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
284
0
hos geldin THT ye kalici olman diligiyle hem yeni degilmisinn bu iste hayirlisi:)

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
İnşallah bak şimdiden söyleyim yoksa banlarlar :D

1.Boş Flood Atma
2.Yanlış Yere devamlı konu açma
3.Boş Laf yapma :D (Ki çoğu banlı şuan :D)
4.Adminlere Hakaret Etme (Üyelerede)
5.İmza'da Resim,gif kullanma (video bilmiyorum :D sor onu)
6.Sitedeki kişileri kandırma
7.Sitedeki kişilere DDOS,Artislik,Argo,Botnet Tuzagı,Keylogger,Dark Comment vB Zararlı Şeyler yapmaya çalışmaki bu sitedeki çoğu kişi bilgili ilk 4. yorumda zaten ihbar edilirsin :D
8.Kesinlikle ve Kesinlikle Türk Sitesi hackleyip kapatıp burda paylaşım yapma en dikkate alınacak hususta budur
Hayırlı Olsun Aramıza Hoş geldin :D

Yardım istekleri (Yardım Merkezinde açılır)
Hacklenen Siteler(Gövde Gösterisinde)
Erişime kapatılan sitelere DDOS vB(OFF Topic'de açılır)

Misyonumuzuda Oku
Diyorum Ve son noktayı koyuyorum :D .

Son düzenleme:

T0RK

Yeni üye
12 Eki 2015
24
0
Root
İnşallah bak şimdiden söyleyim yoksa banlarlar :D

1.Boş Flood Atma
2.Yanlış Yere devamlı konu açma
3.Boş Laf yapma :D (Ki çoğu banlı şuan :D)
4.Adminlere Hakaret Etme (Üyelerede)
5.İmza'da Resim,gif kullanma (video bilmiyorum :D sor onu)
6.Sitedeki kişileri kandırma
7.Sitedeki kişilere DDOS,Artislik,Argo,Botnet Tuzagı,Keylogger,Dark Comment vB Zararlı Şeyler yapmaya çalışmaki bu sitedeki çoğu kişi bilgili ilk 4. yorumda zaten ihbar edilirsin :D
8.Kesinlikle ve Kesinlikle Türk Sitesi hackleyip kapatıp burda paylaşım yapma en dikkate alınacak hususta budur
Hayırlı Olsun Aramıza Hoş geldin :D

Yardım istekleri (Yardım Merkezinde açılır)
Hacklenen Siteler(Gövde Gösterisinde)
Erişime kapatılan sitelere DDOS vB(OFF Topic'de açılır)

Misyonumuzuda Oku
Diyorum Ve son noktayı koyuyorum :D .

Merak Etme Belki Sendende Çok Dikkatli Okudum Bu Arada Teşşekürler Arkadaşlar Hoş Bulduk. Ve Diğer Forumlarla Misyonunuz Aynı Gibi Biliyorum Zaten Cyberizimdeydim Önceden .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.