selamun aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SevilmeyenAdam

Yeni üye
5 Ocak 2016
5
0
Arkadaslar araniza yeni katildim biraz yardim edebilirmisiniz bir hackerin bilmesi gereken programlama dilleri ve kullanacagi programlar şimdiden teşekkür ederim

Gallifrey

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
862
0
Ankara
BİR HACKERİN BİLMESİ GEREKEN BİLGİLER VE DİLLER

Web tabanlı
Html
Java
Php
Asp
Cgi
MySql
DB
vb. Web tabanlı Programlama dillerini

Web Design

Flash
Adobe
Frontpage
vb Web Design Programlarını

Programlama Dilleri

C++
Delphi
C
Visual Basic
Duz Basic
vb ..

İşletim Sistemleri

Windows
Linux

Buyur kardeşim.

Programlar ise Havij , Brute Force , Darcomet , Keylogger vb. vb. :) Hoşgeldin!

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Hoş geldin dostum.
Bilmen gereken en önemli şey bu gün keşfetmiş olduğum verilen her programı indirmemek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.