Selamün Aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jackies

Yeni üye
6 Mar 2016
17
0
Içel/Turkey
1992 Doğumlu pek sevecen bir o kadar da asabi bir kişiliğe sahip olan insan evladıyım. Mersin'de yaşıyorum Türk Telekom Personeliyim. THT Ailesine katılmaktan Onur ve Şeref duyduğumu belirtmek isterim saygılarımla. :)

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
1992 doğumlu pek sevecen bir o kadar da asabi bir kişiliğe sahip olan insan evladıyım. Mersin'de yaşıyorum türk telekom personeliyim. Tht ailesine katılmaktan onur ve şeref duyduğumu belirtmek isterim saygılarımla. :)

madem türk telekom personelisin bir şey sorcam bu avea 3g neden hiç bir yerde çekmiyor turkcellden yeni geçiş yaptım geçtiğime bin pişman oldum

Lapricon2

Üye
7 Mar 2016
141
0
BaSKeNT
1992 Doğumlu pek sevecen bir o kadar da asabi bir kişiliğe sahip olan insan evladıyım. Mersin'de yaşıyorum Türk Telekom Personeliyim. THT Ailesine katılmaktan Onur ve Şeref duyduğumu belirtmek isterim saygılarımla. :)
Ve aleyna aleykum selam ve rahmetullahi hosgeldiniz hayirlara vesile olsun

Jackies

Yeni üye
6 Mar 2016
17
0
Içel/Turkey
madem türk telekom personelisin bir şey sorcam bu avea 3g neden hiç bir yerde çekmiyor turkcellden yeni geçiş yaptım geçtiğime bin pişman oldum
Türk Telekom Avea ile birleşmesinden sonra altyapı çalışmasına aşırı derecede önem verdi lakin eline yüzüne bulaştırdı desek yeridir. Bunun sebebi mevcut 3G şebekesine değilde 4.5G Teknolojisine yatırım yapmasından kaynaklı. Unuttukları olay ise Türkiye Cumhuriyet'inde hâlâ 3G'nin aktif olması. Bardağın diğer yüzü ise TT'nin %51 i yabancı ülkelerin elinde İsrail asıllı Arap asıllı Alman Asıllı iş adamları arasında sürekli el değiştirmesinden dolayı ve amaçları %200 belki %500 kâr odaklı olduğu için parayı sürekli çevirerek insanları düşünmeyip tamamen Türkiye üzerinden kâr elde etmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.