Selamün Aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rizard

Yeni üye
27 Nis 2016
48
0
Ankara/Sivas
Öncelikle şunu söylemem gerekir ki :
Bir kaç tane konuya baktım ve çok etkilendim. Bu ülkede sizler bizler gibi vatanseverler oldukça TÜRKİYE'yi asla bitiremeyecekler.
Ankara'da oturuyorum. Cumhuriyet Üniveristesi Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Daha 1. sınıf olduğumdan pek kodlama vs hakkında bir bilgim yok.
Ama çok meraklıyımdır. Buradan öğrenecek çok şeyim var. Kısaca sömürmeye geldim bilgilerinizi dikkatli olun :).. Teşekkürler zaman ayırdığınız için.

Hitman 47

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
525
1
İstanbul
Hoşgeldin kardeşim bazı gereksiz insanlar senin konularını küçük düşürebilir kıskandıkları için merak etme sen yolundan ayrılma kardeşim Kalıcı olman dileğiyle :)

Rizard

Yeni üye
27 Nis 2016
48
0
Ankara/Sivas
Eyvallah Saolun hepiniz. TurkHackTeam Misyonunu okudum ve bende bu misyona hizmet etmek istiyorum. Benim biraz bilgim var elbette. Ancak bilgim çok az ve yetersiz bu yüzden daha fazlasını öğrenmek istiyorum. Çok büyük bir forum olduğundan içinde kayboluyorum. Başlangıç olarak bana birkaç konu önerir misiniz? Teşekkürler tekrar.

Hitman 47

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
525
1
İstanbul
Eyvallah Saolun hepiniz. TurkHackTeam Misyonunu okudum ve bende bu misyona hizmet etmek istiyorum. Benim biraz bilgim var elbette. Ancak bilgim çok az ve yetersiz bu yüzden daha fazlasını öğrenmek istiyorum. Çok büyük bir forum olduğundan içinde kayboluyorum. Başlangıç olarak bana birkaç konu önerir misiniz? Teşekkürler tekrar.

Web ve server güvenliğine bakabilirsin kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.