Selamün aleyküm

Hisarrzul

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
423
0
Simdi bende lg 2 war ekran pin numarasi wardi sadece o lg2 ye önemli dosya resim videolarimi yüklemistim yani onu depo olarak kullaniyordum laptop bozu lacagini anlayinca bütün dosya vesayre o benim emektar lg 2 yükledim attim bir köseye gecen missfir geldi kücük yigenler wardi onlar habersiz almislar yanlis numara were were kitlenmis bir türlü yapamadim acamadin sonra bir arkadasa verdim oda resetlemis sonra getirdi baktim ki her sey kayip olmus simdi benim istediyim o dosyalari resimleri videplari geri getirebilirmin yardim lütfen

Saygilarilma

An0x

Üye
25 Haz 2016
140
0
Biçimlendirme yapıldıysa tüm verilerini geri getiremezsin. Disk recovery programlarını kullanarak bazı dosyalarını geri döndürebilirsin.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
zannetmem. en iyi program bile parça parça bulduğu için hiçbi işine yaramz. ekran kilidini burada sorsan hallederdik 3 dakika almadan. gitti yani

Novic

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
467
0
Simdi bende lg 2 war ekran pin numarasi wardi sadece o lg2 ye önemli dosya resim videolarimi yüklemistim yani onu depo olarak kullaniyordum laptop bozu lacagini anlayinca bütün dosya vesayre o benim emektar lg 2 yükledim attim bir köseye gecen missfir geldi kücük yigenler wardi onlar habersiz almislar yanlis numara were were kitlenmis bir türlü yapamadim acamadin sonra bir arkadasa verdim oda resetlemis sonra getirdi baktim ki her sey kayip olmus simdi benim istediyim o dosyalari resimleri videplari geri getirebilirmin yardim lütfen

Saygilarilma

Konun adını içerğiyle uygun yazsan çok insan yardım eder . ben bile başlığı gördüm muhabet var sandım selam vermeye girdim .

NovaCS

Üye
24 Ocak 2016
96
0
Ankara
kardeşim geçmiş olsun.
Dosyalarını google'ye filan yedeklemişmiydin önce bi ona filan bak sonra iyi bir recovery programı bulup dene ama iyi olsun çünki bende harddiskimdeki verilerimi kaybetmiştim recuva kullandım hiç araştırmadan buldu fakat çoğu bozuk çıkmıştı yani programdan mı kaynaklandı bilmiyorum ama tercih edilen bi program bulursun araştırırsan bide 1 hakkın oluyo sanırım çünki ben ikinci kez denediğimde bulmamıştı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.