selamun aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Ocak 2019
93
0
Öncelikle Selamun Aleyküm Herkese Merhaba :) ben gökdeniz 15 yaşındayım 10 yaşında metin2 de hesabımın çalınması üzerine ve skype hesabımın sosyal mühendislik ile alınması üzerine bu işleri merak edip azcık araştırma yaptım ve 11 yaşında visual basic C# ile tanıstım 13 yaşına kadar bu 2 programda full çalıstım ve C++,Python,Linux u tanıdım sonra onlara çalıstım ve baktımki üyelik alımları açılmış bende bu foruma girip kayıt olayım dedim girdim azcık gezdim ve çok güzel bir forum olduğunu gördüm tek istediğim C++,Python,Linux,Html,C#,VB.NET gibi şeylerde ustalanıp bilgisayar veya yazılım mühendisi olmak evet bende lamerlik döneminden geçtim keylog vs. ama artık cidden bir mühendis olmak için çalısmaya başladım ve bu forumda çok şey öğreneceğimi ve çok işime yariyacağını tahmin ediyorum
iyi forumlar.

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin forumun sana çok şey katacağını umuyorum hiç merak etme umarım bütün hayallerini gerçekleştirirsin tht ailesi olarak bi nebze umarım sana katkımız olur kalıcı olman dileğiyle iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.