selamun aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by.destan

Yeni üye
8 Ara 2021
5
2
türkiye
selamun aleykum THT aılesı ben aranıza yenı katıldım benım amacım buradan guzel seyler ogrenıp kendımı gelıstırmek bos zamanlarımı degerlendırmek ogrendıgım bır seyı ıyı nıyetlı ınsanların uzerınde asla denemem ben profesyonel degılım bıseylerı ogrenmek ıcınde calısmalarıma devam edıyorum saygıı deger ustadlarımızında yardımı ıle ıyı seyler yapıcamdan emınım

Rednis

Katılımcı Üye
18 Haz 2021
307
316
1919
Aleyküm selam hoşgeldiniz. Kulüplerimize ve ekiplerimize başvuru yapabilirsiniz kendinizi geliştirmek için, hayırlı geceler iyi forumlar.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,115
JİGK
selamun aleykum THT aılesı ben aranıza yenı katıldım benım amacım buradan guzel seyler ogrenıp kendımı gelıstırmek bos zamanlarımı degerlendırmek ogrendıgım bır seyı ıyı nıyetlı ınsanların uzerınde asla denemem ben profesyonel degılım bıseylerı ogrenmek ıcınde calısmalarıma devam edıyorum saygıı deger ustadlarımızında yardımı ıle ıyı seyler yapıcamdan emınım
Aleyküm selam, hoş geldiniz. Kuralları buradan okuyabilirsiniz. Kendinizi belirli bir alanda geliştirmek isterseniz kulüplere bakabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğu bir durumda ise yardım merkezini kullanarak durumu belirtip yardım almayı bekleyebilirsiniz. İyi forumlar :)

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
2,964
3,909
Aleyküm selam, aramıza hoşgeldiniz.
Kuralları okumanızı tavsiye ederim.

Burada iyi vakit geçirmeniz dileğiyle, iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.