Selenium Discord Hesap Açıcı

PWX

Üye
19 Eki 2020
117
3
Geçtiğimiz hafta discord hesap açıcı kodladım.

Capmonstercloud apisi kullanarak tabi proxylerde lazım, mantıksal olarak sınırsız hesap açabilir ve hesapların tokenlerini çekebilir.

Asıl soru bu ---> Bu programa arayüz tasarlayıp satmaya kalksam ne kadardan alıcı bulurum?

Not: Programın içinde mevcut tokenleri patlatmadan ark isteği gönderme, sunucuya sokma mevcut.

Şuana kadar 20k token üretmişimdir.

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost

Capmonstercloud apisi kullanarak tabi proxylerde lazım, mantıksal olarak sınırsız hesap açabilir ve hesapların tokenlerini çekebilir.

Asıl soru bu ---> Bu programa arayüz tasarlayıp satmaya kalksam ne kadardan alıcı bulurum?

Not: Programın içinde mevcut tokenleri patlatmadan ark isteği gönderme, sunucuya sokma mevcut.

70 80den bulabilirsin.

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83

tokenleri ürettin ama sen bunu telefon ve email onaylı satman gerek kaliteli olur fazla para herkez satmıo full doğrulanmış şuanki tokenleri kullanmak icinde kendi raider programını yazman gerek ve sağlam olmalı diğerleri direk hesapda bot filan biseydegip tel no dogrulaması istio program yaparken ikinisine beraber yapman lazım

PWX

Üye
19 Eki 2020
117
3
tokenleri ürettin ama sen bunu telefon ve email onaylı satman gerek kaliteli olur fazla para herkez satmıo full doğrulanmış şuanki tokenleri kullanmak icinde kendi raider programını yazman gerek ve sağlam olmalı diğerleri direk hesapda bot filan biseydegip tel no dogrulaması istio program yaparken ikinisine beraber yapman lazım
Zaten raid programı geliştirdim, geliştirdiğim program hiçbir tokeni telefon doğrulamasına düşürmeden sunuculara sokabiliyor, ark isteği gönderebiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.