Senaryo Yazabilme Kabiliyeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara

Merhabalar arkadaşlar,
Bu konuda sizlere senaryo yazabilmenin inceliklerinden söz ediceğim.
Senaryo yazmadan önce geçmemiz gereken bazı etaplar var.

Kurban’ı tanımak

Kategorisini biraz Açmak gerekirse,

Mesleğini

Yaşını
Adını
Aile Hayatını
Siyasi görüşünü
Nerde Oturduğunu

Vs. yani kısacası Kurbanı tanımamız gerekiyor.

Bunların önemleri sırasıyla şöyle sıralanabilir..
Kurban beni nerden buldun vs gibi sorular sorarsa cevabınız hazır olmalı.
Senaryoyu yazmadan önce Darbeyi nerden yada nasıl vuracağınz değil öncelikle Kurban ile iletişime geçmektir Ön planda tutulan etap.
Bu etap’ı geçtikten sonra samimiyet kurmak gerekir,Yaşıtı olabilirsin,Aynı siyasi görüşte olabilirsin,Aynı yerde oturuyor olabilirsin.

Samimiyet kurarken almak istediğiniz kadar ona verin.

Samimiyet derecesini.
Birde en önemli husus,Zorlanmadan ters düşerse bu senaryo sıfırdan bi senaryo oluşturmalısınız ama herşeyiyle değil.
Adamla tanışmışsınız,
Ben Mahmut,Yaşım 26,Siyasi görüşüm.,Ankarada Oturuyorum,Evliyim.
Adam sizi tanıyor yani Senaryodaki karakteri tanıyor.
Bunları sıfırdan kuramazsınız bir daha oyun bozulur.
Bunlar Demirbaşlardır.Bunları oluşturduktan sonra geri kalan Samimiyet,Güven,Sonuç. 3lüsüdür.
Senaryonuz yattı diyelim eksik olan birşey vardır,Ya samimiyet Kurulamamıştır,Samimiyet kurulamazsa,Güvende olamaz.Güven olmazsa Sonuçta olmaz.
Öncelikle temeliniz sağlam olmalı Samimiyetiniz,Samimiyet kurmaya öncelik verin senaryonuzda.
Birde geçen anlatmayı unuttum.
Senaryonuz bozuldu diyelim,Üstteki Senaryo karakteri sabit geri kalanlar daha Kurban’a acamadığınız senaryo satırları silinecek.Hemen o saniye sıfırdan kodlanmalı.
Kurban’a diyemezsin;"Ben Seni hacklemek için,Senaryo yazıyorum biraz beklersen bitireceğim."

Selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.