Seni Seviyorum' demeyi özlemek.

!nFiNiTe

Kadim Üye
21 Şub 2011
5,915
3
Hell
Bilirsiniz bu özlemi, sevdigini özlemekten daha çok can yakar 'seni seviyorum' demeyi özlemek...

Akliniza geldikçe bu sözcükler, dilinizin ucuna takilir ve sonu huzursuz bir sessizliktir...

Bu sessizlikler eksik bir sevgiyle birikir içinizde. Tüketilmis bir sevda vardir ellerinizde.

Birisi veya birileri tüketmistir sevdanizi. Ve siz hep ayni sorulari soruyorsunuzdur

kendinize 'sevdalar tükenir mi?' 'ask eksilir mi?' Bilmezsiniz eksilen ask degildir,

sizsinizdir gidenin ardindan. Sevdiginizi söyleyemedikçe eksilirsiniz. Sevdiginizin

yokluguna, seni seviyorum diyememenin acisina uyanirsiniz her gün... Giden gitmistir

ama hesabi verilmemistir sevdanin. Birileri sevdanizi tüketmistir, sevdanizda sizi... S

anki sevdiginize bir kez daha seni seviyorum diyebilseniz geri dönecektir, 'bak sevdan

ellerimde, onu hiç birakmadim' diyecektir sevdiginiz... yalnizliginizin avuntusudur bu...

Ama bir kez daha 'seni seviyorum' diyemezsiniz. Sevdaniz artik sessizliginizdir.

Sessizliginizde eksilirsiniz ve sorulariniza bir yenisi eklenir; 'sevda, eksiltir mi insanlari?'

Gidenin bir gün geri dönmesinden, tekrar size 'seni seviyorum' demesinden korkarsiniz.

Öyle çok acimistir ki içiniz, sessizliginiz üzerinize öyle sinmistir ki sevdiginizin dönmesini

isteseniz de, korkarsiniz. Çünkü siz artik siz degilsinizdir. Içinde 'seni seviyorum' lar biriktirmis,

bedenindeki dokunuslari göz yaslariyla yikamaya çalismis, yaralari kanamasin diye birilerine

sarilamayan birisinizdir artik... Basit iki sözcüktür 'seni seviyorum'

Ama bu sözcükleri söyleyemedikçe kendinizden uzaklasmisinizdir...

Sevdalarin tükenecegini, asklarin eksilecegini kabullenmissinizdir...

Sözcükler anlamini yitirdiginde, yasaminda anlamini yitirdigini sonradan fark edersiniz ve

sevdiginizin giderken hayatiniza anlam katan tüm sözcükleri de ***ürdügünü 'seni seviyorum'

demeyi özlemeye basladiginizda anlarsiniz....

34ig6sg.jpg

cigdem82

Yeni üye
25 May 2010
26
0
türkiye
Bir dilek tut şimdi...gözlerini kapat ama seni sevdiğimi hiç aklından çıkarma...... Aç gözlerini yavaşça, farzet önünde bir demet papatya...başla yaprakları koparmaya... SEVIYOR...SEVMIYOR...seviyor diyen yaprakları kendine sakla, sevmiyor diyenleri bana yolla... Onlara seni nasıl sevdiğimi anlatayım da bilmeden konuşmasınlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.