Seo yardımı

hjkl

Yeni üye
9 Ara 2010
43
0
Teşekkürler benim öğrenmek istediğim başka bir konu var

1-html css php biliyorum
2- seo cu olmak için yapmam gerekenleri bilmek istiyorum adım adım sağlam bir şekilde ilerlemek istiyorum
Bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba

Son düzenleme:

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Seonun bazı kapsamları vardır. Öncelikli işlem link yapısını değiştirmektir.

Örnek: siteadi.com/index.php?sayfa=hakkinda yerine siteadi.com/hakkinda link yapısına çevirmek yararımıza olacaktır.

Daha sonra websitemizdeki kodları Seo'ya uygun koymalıyız. H ve p etiketlerini kullanmakta çok dikkat etmeliyiz. Birde bunu resimlerde alt veya title, bilglieride yazılmalıdır.

Google artık mobil siteyede önem veriyor. Mobil siteleri daha önplana çıkarıyor. O yüzden mobil sitede önemlidir.

Daha birçok olay var.

m e t a kodlarınında önemli yerleri vardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.