Şerefli Ve Namuslu Hacker Olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

herkarakusak

Yeni üye
3 Şub 2015
5
0
Selamun Aleykum Arkadaşlar
Günümün %80 i internet üzerinde geçıyor Sanal Oyun Falan
Bir Çok Kere Hesabım Çalındı Ve Artık Kafaya Taktım Bende Bu Konular ile ilgili Bilgi Sahibi Olmak istiyorum Beni Soyanları Ortaya Çıkarıp Rezil Edicem Bu Konu ile ilgili Yetkili Kardeşlerimin Yardımını Bekliyorum Niyetim Sadece Uzman Olmak Yani Bu Sıkıntıyı Yaşayanlara Yardım Etmek En Kısa sürede Uzmanlaşmak istiyorum Tşkrler ...

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Ailemize hoş geldiniz kalıcı olmanız dileğiyle öncelikle bir hedefiniz olduğu için sizi tebrik ederim bu çok çalışmanıza vesile olacaktır iyi forumlar

Copenhag

Üye
31 Ocak 2015
162
0
~root~
Aleyküm Selam Hoşgeldin, Öncelikle Bilişim şubeye başvurabilirdin Ama kendim halletmek istiyorum dersen başarılar... :)

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Aleyküm Selam , Hoşgeldin Web & Server Ve Güvenliği Bölümüne Bak Aradığını İnşAllah Bulursun :), Forum Kuralları Ve Misyonumuzu Okumayı İhmal Etmeyin :) Kalıcı Olmanız Dileğiyle ;)

hackcineli

Yeni üye
3 Şub 2015
5
0
BODRUM
aleyküm selam yoldaslar bende gruba yeni üye oldum ama bakıorum ki THT altda cok gizlenen ünvan yapmak isteyen cok lütfen bunlara izin vermeyelim hepiniz ALLAHA ( cc) emanet olun

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Hayatını bu şekilde bilgisayardan birseyler yaparak devam ettirmen zor olacaktır. Çok fazla kişi var suan. Ama çok çalışıp hepsinden iyi olurum diyorsan orasını bilemem. Yeni yolunda başarılar dilerim.

herkarakusak

Yeni üye
3 Şub 2015
5
0
Hoş Bulduk Arkadaşlar
Öncelikle Hepinize Tek Tek Teşekkür Ediyorum ...
Aynen Biraz Zaman Alıcak Ama Hiç Birşey Gözümde Kolay Değil Her Zaman Bir Zorluk Vardır O Yüzden Azimli Bir Şekilde Sizlerinde Yardımları İle Bu Zorlukları Aşıcam
İlk OlaRak Nerden Başlıcağımı Bilmiyorum Yardımlarınızı Beklıyorum tşkrler ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.