Serkan Bilir V1 Tokenli Beğendirme Scripti

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Merhaba arkadaşlar sizlere bugün ''Serkan Bilir Beğeni Scripti V1'' Sunacağım.Gayet hoş tasarımlı bir scripttir. Kısacası V2 Bekliyoruz...

1) Token harcamaz.

2) Token kırılmasını önler.

3) Şık tasarım renkler birbiriyle uyumlu

4) Hızlı Panel Ve Hızlı İşlem

İndex.php
emQog2.png

BlrCode.php
KnXlp1.png

INDIR
ALTERNATİF INDIR

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
comodo virüs olarak gördü deneyen varsa yazarsa bizde kuralım birde bu virüsler nedir anlamadım

Taramamda virüse rastliyamadim. Ayrica rar şifresi oldugu için indirmeden taramaniz mümkün değildir.Fakat yinede virüstotale tarattim içiniz rahat etsin diye. Antivirüsünüz başka bir siteye yada mediafare a hata vermis olabilir. İyi forumlar dilerim.

https://www.virustotal.com/en/url/2...78291551882af2c87b09688a/analysis/1425858916/

https://www.virustotal.com/en/url/9...1fa91ae59ed4582a4bb8d08c/analysis/1425858934/

yanlis01

Üye
29 Eyl 2013
99
0
Vay be yaptığım ilk script buradada paylasilacagini hiç dusunmemistim ama boşuna denemeyin beyler kodlar değişti çalışmaz bu script sadece görüntü verir yani başka işe yaramaz size kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.