Server Ile Nasıl DDOS Atılır

Apoll0

Üye
3 May 2020
92
1
Selamlar Saygılar,
Forumun neredeyse her ddos konusunda :
"Kendi modemini vurursun en iyisi server üzerinden..." vs. cümleler görüyoruz peki bunu nasıl yapabiliriz fiyatlar ne ücretsiz olan var mı?
Yardım Eden Herkese ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Moderatör tarafında düzenlendi:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Cevap: DDOS Yardım

Sana Önerebileceğim CloudSigma var 750 Rekorum daha fazlasını görmedim Kendisi bedava sunucu eğer parayla alıcam diyorsanki

İnternete VDS Server kirala yazarak ulaşabilirsin ama dikkat et hepsi saldırı çıkışlı olmayabilir

Twixter48

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
298
3
öle her vds saldırı çıkışlı olmaz genellikle makine tavsiye ederim ddos için sağlam makine satan adamlar vardı benim dönemimde cs 1.6 oynarken ts3 te çok gördüm makine satanı adam bildiğin sermaye yapmış. onlardan bulursan alabilirsin genelikle youtubtan takip et makine satılır diye video koyar altına ts3 bırakır gidip satın alabilirsin orda adamlar nasıl yapıldığını bile anlatır sana öbür ha illa vds alıcam diyorsan vds alma gibi konular mevcut tht de araştırıp onlarıda okuyabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.