Server Saldırısı.

cofidik

Uzman üye
29 May 2013
1,076
3
Remote Pc
Arkadaşlar Minecraft Ve Metin2 v.b oyunların pvp serverleri olur bilirsiniz. Bunlara Hangi Programla saldırabilirim ? Önerileriniz nelerdir Ve link atarsanız mutlu olurum

cofidik

Uzman üye
29 May 2013
1,076
3
Remote Pc
hoic yada loic serverlere saldırı yapamaz ve ddoslar pek bi işe yaradıgını söyleyemem bende kapalı gözüksede başkaları girebiliyor sprut goodbye hoic pek işe yaradıgını söyleyemem sadece bana kapalı gösteriyor

mummy213

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
618
0
34 & 37
Kardeşim ben sprut kullanıyorum ddos saldırısı cok ıse yarıyor gercekten eger ddos atağıyla oyunu kapatamıyosam siteyi ddos saldırısı yapıyorum oda olmuyosa kardeşim dreamfancy.org adresinden server atak var yapım videosuda var

cofidik

Uzman üye
29 May 2013
1,076
3
Remote Pc
birader anlamıyonuz galiba ya bendeki programlar bozuk yada olmuyor birader benim ip mi engelliyor ddos sadece ben giremiyorum Ve Loic hic denemedim linkini atarsanız sevinirim

WiseRedWoLF

Yeni üye
31 Ağu 2014
38
0
istanbul
önce bir port taraması yap açık portlara göre bence exploit kulan derim
pc aktiveperl kura bilir yada linux aynı işlemi yapa bilirsin
progamlar işe yarasada sen çıkacak saldırı belli bir upload geçmez bu yüzden bir süre saldırıdan sonra bir bakarsın işe yaramıyorsa pc ni ve bağlantını boşa yorma
shell 443 port gibi bağlantı sağlayıp shell üzerinden ddos ata bilirsin
yada zombie ordu kura bilirsin bunun için hem host hemde programlar üzerinden yapa bilecegin secenekler var
aynı zamnda vps kiraliya bilri free olanları bula bilri burdan saldırı yapa bilrisinki buda çok iyi bir saldırıdır
port tercihin 80,53,135,1433 gibi açık bulunan portları varsa exploit kulanarak ddos ata bilirsin çok daha etkili olacaktır

:drunk arkadaşlarınıda çağır :yoberaber eylenin

critical68

Üye
5 Ocak 2013
154
0
Kardeşim HOIC LOIC le Bişey Yapmassın bunlar İçin Programlar Satılıyor Arastır Cok Pahalı Birşey Değil Mesela Bende Bir Program Var Ben silkroad Serverlere Saldırmak İçin Almıstım Bana Gelen Saldırılar Genelde Baska Sv ler Baska Makinelerden Oldugu İçin Karsılık Veriyordum Ve benm Programım Agent Serveri kapatıp Serveri Check e Düşürüyordu Belki Mt2 Ve MineCraft tada Etkili olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.