Server Virüslü Gözüküyor İndirme İptal Ediliyor

lane486

Üye
16 Nis 2013
65
0
Deliricem ya FTP yapıyoruz dosya server atıyorum linke direk indirme oluyor ama tam indirirken iptal ediliyor virüs gösteriyor napacam hata vermeden virüsü görmesin direk indirsin

lane486

Üye
16 Nis 2013
65
0
kardeşim kendi serveri linke atım tamam sorun yok direk tıkladığında indiriyor ama virüs göryüro ben keyloğun virüsü görmesin istiyorum

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
boşuna flood yapıyorsun eğer server'i fudlamassan hala virüs görür forum sayfasına dönüp oradan crypter bölümüne gir indir crypteri fudla sonra link ver tabi crypterlar ölmediyse

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
birader keylogger veya server gibi virüs olarak antivirlere yakalanan dosyları antivirlerden kaçırmak gerekir.Bu işide crypter denen şifreleyici programlarla yaparsın ve fudlamış yani antivirlerden saklamış olrsun.Nerden bulurum dersen undetected bölümünde 1-2 hafta içinde güncel paylaşımlar artacaktır ordan bul kullan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.