Server Yakalandı

Mustnq

Yeni üye
16 Eki 2014
28
0
Beyler SERVER ATTIĞIM PCDE ADAM SERVER OLDUĞUNU ANLAMIS GMAİL HESABIMI SİLDİM NASIL Bİ YOL İZLEMEM GEREK ?????

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Şikayet ederse bulunursun. Server dosyasından gmail adresin bulunabiliyor. Dolayısıyla giriş yaptığın IP adresleri ve ...

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır, şikayetlik bir durum olacağını öğrenirsen kendisiyle konuş derim.

Jjxxjj

Üye
29 Nis 2016
79
0
Kim o kişi söyle halledelim . İşi olabildiğinca karmaşıklaştır , Facebook üzerinden attıysan hesabını botlar ile şikayet ettir kapatmaya çalış .
En tahmin edilmeyecek şeyleri yap

Mustnq

Yeni üye
16 Eki 2014
28
0
işin aslı şöyleki benim bunu attığım yer bi cafe ortak yani ama ilk attığımda çalışmamıştı sonradan mailler gelmeye başladı bana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.