Çözüldü Serverın İconunu Nasıl Değiştirebilirim?

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
ikon için reshacker kullanabilirsin başka programlarda var ikon degistirici ama en iyisi reshacker bence aynı zamanda diger yerleride düzenleyebiliyorsun mesela açıklamaya jpeg resmi yazıp ikonuda resim ikonu yapınca çok inandırıcı oluyor

bi resim veya dosyayla birleştirmek içinde herhangi bir binder kulanabilirsin af binder kullanıyordum bi aralar iyiydi forumda varmı bilmiyorum googleden aratırsan bulabilirsin

19 Nis 2013
135
0
Çorum
ikon için reshacker kullanabilirsin başka programlarda var ikon degistirici ama en iyisi reshacker bence aynı zamanda diger yerleride düzenleyebiliyorsun mesela açıklamaya jpeg resmi yazıp ikonuda resim ikonu yapınca çok inandırıcı oluyor

bi resim veya dosyayla birleştirmek içinde herhangi bir binder kulanabilirsin af binder kullanıyordum bi aralar iyiydi forumda varmı bilmiyorum googleden aratırsan bulabilirsin

Eywallah Kardeşim Çok Yardımın Oldu. Teşekkürünü Verdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.