Ses Driveri Hakkında Yardım Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
arkadaşlar ben dün format attım,driverleri kurdum,ses driverinide kurdum ama hala media playerde ses aygıtında bir sorun olduğundan açılmıyor diyo.Acaba driveri doğrumu kurdum Driveri Everest Ultimate/Çoklu Ortam/PCI PnP ses---de yazan markayı indirdim ve kurdum doğrumu yaprtım acaba bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Doa64

Üye
23 Nis 2009
77
0
Arkadaşım Bilgisayarının markasının ana sayfasına gir orda link verirler "Drivers and ....." tıkla sonra pc'nin marka modelini yaz o bulur.veya format atmadan önce kullndığın yazılımını indir mesala "realtek,sounmax "olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.