ses problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thunder94

Üye
1 Eyl 2008
56
1
arkadaşlar bilgisayarımda bir ses problemi çıktı. bilgisayar açılırken bios sonrası bazı ingilizce konuşmalar duyuluyor(bnm bilgisayar hep böyle açılır.) ama bilgisayar açıldıktan sonra müzik dinlemeye çalışıyorum ama ses gelmiyor. ses ayarlarına onlarca kez baktım ama düzelmedi. yardımlarınızı bekliyorum.

(Not: bu sorunu çözen arkadaşa benden +rep)

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
Ses Driverında Bir Problem Varmı Bak Bilgisayarıma sağ tıkla ordan donanıma gel aygıt yoneticisini seç orada
systemden başka - işaretinde olan var ise bir problem var demektir systemdan başka hepsi + ise problem yoktur yok ses kartında sorun yok ise driverlarını kontrol et ;)

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
bir müzik dinlemeye çalıştığında hata mesajı veriyormu ses aygıtı bulunamadı diye ? .eğer öyle diyorsa anakartının cd sini tak ses driverini yeniden kur :) .

sistem geri yüklemeyide deneyebilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.