Ses Sistemi

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Merhabalar eskiden alt katta GOLDMASTER ses sistemim vardı. 5.1 Surround 5+1 fakat ben 4+1 kullanıyorum. 1 tanesi eksik :D neyse işin özü ben bunu artık bilgisayarda kullanacağım. Televizyonda kullanmıyorum. Problem şu ki;

Bunu bilgisayara takacağım sadece 1 adet giriş var ama ses sisteminde toplam 5 tane (4 hapörler 1 anfi) var bunların kırmızı ve beyaz olarak 2 şer adet giriş ve çıkışı var. Biraz araştırmama rağmen bunları takmak için 5 tane kabloyu 1 tane hat'a geçirecek şekilde dönüştürücü mevcutmuş.

Bu kabloları nereden bulabilirim ?
Dönüştücü kulanırsam ses kalitesi düşer mi ? (Anakart : MSI A68HM-E33 V2)
Dönüştürücü ve kablonun herhangi bir mağazadan linki atarsanız memnun olurum. Teşekkür ederim.

Ufak bir temizlik yaptım :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
bu ses ev sinema sistemi değil demi çünkü onlarda 5+1'i blueray'e bağlıyorsun daha sonra blueray'i tv bağlıyorsun da :)

şimdi bende ev sinema sistemi var tv ile blueray ı bağlamak için özel bir kablo aldım 40 tl ye bakırmış içi onu bağladım ses iyi geliyor yani demek istediğim kaliteli bir kablo alsan belki ses iyi gelebilir ama zor gibime geliyor :)

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
bu ses ev sinema sistemi değil demi çünkü onlarda 5+1'i blueray'e bağlıyorsun daha sonra blueray'i tv bağlıyorsun da :)

şimdi bende ev sinema sistemi var tv ile blueray ı bağlamak için özel bir kablo aldım 40 tl ye bakırmış içi onu bağladım ses iyi geliyor yani demek istediğim kaliteli bir kablo alsan belki ses iyi gelebilir ama zor gibime geliyor :)

Televizyona bağlıyordum eskiden peder almış hiç bilmiyorum vallaha olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.