Setup ico'su lazım NasıL bulabilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

technoxe1

Üye
25 Tem 2012
60
0
setupexe.gif

Aynen bunu gibi bir ico lazım.Crypter için.

Resource Hacker adlı program sayesinde, .exe dosyalarının ikonlarını çalabilirsiniz.
Bunu yapmak için sadece resource hacker adlı programı yüklemeniz yeterli.
lisans istemez, serial istemez, şifre - parola, hiç birşey istemez.
sonsuza kadar resource hacker programını kullanabilirsiniz, ben kendimde kullanıyorum.

setup.exe dosyasının ikonunu çalmak için resource hacker açıyoruz, veya setup.exe ye sağ tık yaparak open or resource hacker ' a tıklıyoruz. ardından dosya yolları geliyor, siz icon yolunu izleyin ve rasgele bir ikon seçin, sağ tıklayın kaydet deyin.

resource hacker, başarı ile o exe'nin ikonunu bilgisayarınıza kaydetti.

eğer resource hacker, güvenli bir indirme linki bulamıyor iseniz, chip forumun indirme linkini kullanabilirsiniz. oldukca güvenilir. kendim bizzat oradan indirdim.

İndirme Linki İçin :
Resource Hacker ( İkon Alıcı ) Chip Online

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.