Sevdiğim kişiyi depremde kaybettim

17 Ocak 2023
195
67
MERHABA
bu gün üzücü bir sebepten dolayı konu açtım

kız arkadaşım depremde vefat etti ve ben aklımı kaçırmak üzereyim kimsem kalmadı kimseyle derdimi paylaşamıyorum belki bu konuyu silicekler ama olsun anlatmış kadar olurum
biz evlenicektik ben askere gidip geldiğimde babasından isticektim
ama nasip olmadı belki başka bi zaman başka bir yerde ben bu derdi nasıl anlatacağımı bilmiyorum aynı dairedeydik ama ben onu kurtaramadım o günü unutamıyorum ne yapmalıyım

özür dilerim sevgili Modarötörler
Çok geçmiş olsun basın sağolsun başka şeylerle ilgilen kafanı dağıt biraz dostum

geregee

Üye
13 Ara 2021
130
55
MERHABA

kız arkadaşım depremde vefat etti ve ben aklımı kaçırmak üzereyim kimsem kalmadı kimseyle derdimi paylaşamıyorum belki bu konuyu silicekler ama olsun anlatmış kadar olurum
ama nasip olmadı belki başka bi zaman başka bir yerde ben bu derdi nasıl anlatacağımı bilmiyorum aynı dairedeydik ama ben onu kurtaramadım o günü unutamıyorum ne yapmalıyım

başın sağolsun kardeşim sohbet etmek istersen dm den çekinmeden yaza bilirsin :cry:

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Öncelikle Başın sağolsun kardeşim, Allah Sabırlar versin...

Moderatörlerin Konuyu Sileceğini Düşünmüyorum. Allah Sabırlar versin Tekrardan Başın Sağolsun Yapabileceğimiz bişeyler var mıdır?

30 Ocak 2023
109
47
Öncelikle Başın sağolsun kardeşim, Allah Sabırlar versin...

Moderatörlerin Konuyu Sileceğini Düşünmüyorum. Allah Sabırlar versin Tekrardan Başın Sağolsun Yapabileceğimiz bişeyler var mıdır?
Tini şad mekanı uçmağ olsun kardeşim Allah sabır versin
başın sağolsun kardeşim sohbet etmek istersen dm den çekinmeden yaza bilirsin :cry:
Çok geçmiş olsun basın sağolsun başka şeylerle ilgilen kafanı dağıt biraz dostum

Başın sağolsun dostum 😕.Gerçekten Zor bir dönem, kafanı dağıtacak birşeyler yapmanı şiddetle öneririm.
Başın sağ olsun dostum
Allah rahmet eylesin hocam çok üzücü bir olay ne desek boş
Allah hepinizden razı olsun çok teşekkür ederim sizin gibi değerli insanları tanıdım çok teşekkürler

sh

Üye
31 Ara 2018
107
41
sh
Başın sağ olsun. Allah cennetinde kavuştursun sizleri. Bu durumun maalesef tesellisi yok. Yukarda da dedikleri gibi kendini bedenen yormaya bak, ibadetlerini arttırmaya çalış. Ayrıca metanetli olup kimyasallara düşmemeye dikkat et kardeşim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
MERHABA

Samimiyetini gözledim ama dogrusal bir konu paylaşıp derdini dökmek istemişsin. Anlıyorum

Daha bir detaylı yazıp tam biriken duygu acı ve kaybetmişlik yıkıntısını dibine kadar yaşayabilirsin. Anlarız
Hangi il ilçe mah vermene gerek yok detaya gerek yok ama bazı şeyleri eksik anlattığında sen şuan rahat olamiyorsunda.

Bilmem anlatabildim mi?

7as

Uzman üye
15 May 2021
1,708
1,163
En el universo
Allah Rahmet Eylesin , Mekanı Cennet Olsun.

Acıyı,hüzünü kendinden bir süre sonra atman lazım sonuçta hayat devam ediyor, evet kötü bir durum ama kendini kontrol etmen lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.