Sevdiğim Kız'la Sevgili Olamıyorum ,,

-Kj-

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
355
0
izmir.
Merhaba THT Aile'si Bu Konuyu Açmadan Önce Çok Düşünmüştüm,Çaresiz Kaldım Napıcam Bilmedim Sizlerden'de Yorum Almak İstiyorum,

Ben Bir Kız İle 4 Aydır Arkaş'ım Ben Kızı'la Aramda Çok Deişik Bir İletişim Var Sevgilisi Olsa Bana Anlattı Konuları Sevgilisine Anlatma Ona Kanım Öyle Isındıki Ben Onu Seviyorum O'da Beni Seviyor Bana Sürekli Laf Arasında Evlenelim Diyor , Yaşımız 16 Oldundan Evlenmeye Müsayit Deiliz O'da Beni Sevdini Söyle'di Ama Onunla Sevgili Olamıyorum

Neden;
Eğer Onun'la Sevgili Olursam , Tartışma Olur , Anlaşamayız Kavga Eder Ve Bir Daha Konusmayız İşte Ben Bundan Korkuyorum Tama'men Bitmesinden Onsuz Hayatın Tadına Varamıyorum , Sırf Onun İçin Lise'yi Okuyorum Sırf Onun İçin Sınıf'ları Geçiyorum Onunla Aynı Bölüme Gidebilmek İçin O'da Benim İçin Sınıfta Kalmaya Razı Birbirimizi Çok Seviyoruz Ama Ayrılmakta İstemiyoruz ,

Napıyım Bana Bir Yol Söleyin...

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
Cümlelerin çok bozuk kardeşim :) Bak hayatının aşkını bulmuşsun; bence bu ilişkinin adını koymanın zamanı çoktan gelmiş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.