Sevgilimin Whatsappına nasıl girerim?

Boyrazemin1

Yeni üye
21 Kas 2019
1
0
Merhaba iyi günler sevgilimin whatsapı girmek istiyom ama kodu bana veriyor ben başka yerden gırdımmı otamatık cıkıyor ıkımızde tek numara uzerinden whatsaapı kullanabılırmıyz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Meriatos

Yeni üye
6 Ara 2019
1
0
Cevap: Whatsaap acil yardım

Merhaba, sanmıyorum WhatsApp Web ile deneyebilirsiniz ancak o da pek işlevsel olmayabilir veya sizi sistemden atabilir.Kullanmak istemenizin sebebi nedir tam olarak?

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Aynı anda 2 cihaz üzerinden aktif olarak WhatsApp kullanamazsınız,WhatsApp web üzerinden erişim sağlayabilirsiniz 1 kere kodu okutmanız yeterli.Telefon üzerinden web oturumu kapatılmadığı sürece telefonda internet bağlantısı var ise web üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.