sevgilinize jest yapın

KaQs

Üye
24 May 2008
148
0
37
Baksana bu sessizlik, bu karanlık, bir de sensizlik neler yazdırıyor bana..
Dünya böyle bütün hızıyla dönüyor. Ne kadar bize yavaş gelse de..

Sevgilim hayatı sende buldum ben, tükenirsem sen tüketirsin beni.
Sonu sana geliyor her cümlenin. Her şeyin başı içinde ve sonundasın
Benim özlemim geleceğim ve geleceğimin içindeki sen.
Kelebek kanadı kadar ince, yağmur damlası kadar temiz bir aşk bu

Yüreğimden mühürlendim sana.

Hani çok değer verdiğim bir şey olur ve sen ona özen gösterirsin. Adeta varlığın, bütün huzurun ona bağlıdır. Bir süre sonra ona bir şey olduğunda ise artık hayatının bittiğini düşünürsün.

Acısı çok büyük... Seni kaybetmeyi düşürdüğümde de aynı acıyı çekiyorum. Artık anladın mı seni ne kadar büyük bir aşkla sevdiğimi?

Benim yerim senin yanın beni asla yalnız bırakma..... beyzam
:)

FoReYoU2

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
467
0
sAgOl PAYla$IM IcIN javascript:emoticonp(':lol!:')
lol.gif
[/URL]

KaQs

Üye
24 May 2008
148
0
37
RİCA EDERİM ARKADAŞLAR Herkez SEVDİĞİNE KAVUŞSUN..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.